Pozycjonowanie i marketing internetowy - klienci to nasi najlepsi przyjaciele :)

Reklama w Internecie

Znamy skuteczne i tanie metody promocji w sieci.

Zamów bezpłatną wycenę marketingu szeptanego, pozycjonowania i pełnej reklamy w Internecie – mail: biuro@westom.pl  tel. 530 825 825

Reklama w Internecie to dla wielu firm najważniejsze źródło zdobywania nowych klientów. Podstawową formą promocji w globalnej sieci jest oczywiście posiadanie własnej strony www, na której każdy potencjalny klient może zapoznać się z naszą ofertą.

Gdy już dopracujemy naszą stronę to warto o tym powiadomić innych. Z pomocą może nam przyjść reklama banerowa w formie wyświetlanych banerów na innych, już popularnych stronach, gdzie internauta może zauważy naszą ofertę.

Innym sposobem są linki sponsorowane (np. Adwords), pozycjonowanie w wynikach naturalnych lub marketing wirusowy (np. pisanie o nas na forach, blogu) lub też bardziej bezpośrednia forma reklamy w postaci e-mailingu. Wszystkie te działania bezpośrednio wpływają na wizerunek firmy w sieci oraz zyski.

Internetowa reklama jest skuteczna.

reklama-w-internecieNajtańszą i najskuteczniejszą formą reklamy w Internecie jest pozycjonowanie w wynikach naturalnych. Dzięki wysokim pozycjom naszej strony www na związane z nami frazami mamy nieograniczone możliwości docierania do potencjalnych klientów. W takim modelu reklamy nie płacimy za klikanie w reklamę (jak w przypadku reklamy Adwords czy banerowej), ale wyłącznie za „dotarcie” frazy na wysokie miejsca. Skutecznie przeprowadzone pozycjonowanie przynosi większe korzyści niż np. kampanie reklamowe z banerami. Użytkownicy Internetu bardziej ufają wynikom naturalnym i przyjmują je jako pewniejszą informację o produkcje, usłudze czy też stronie internetowej niż reklama, którą może wykupić każdy o dowolnej porze. Pozycjonowanie to czynność długotrwała i dlatego nie należy spodziewać się efektów natychmiast.

Czy warto inwestować w pozycjonowanie? Bezsprzecznie tak. Firma, czy też strona www , która jest widoczna w internetowych wyszukiwarkach na wysokich pozycjach wzbudza większe zaufanie użytkowników oraz ma zwiększa swoje dochody. Przy kumulowaniu reklam: płatnej (np. Adwords) i pozycjonowaniu w wynikach naturalnych reklama internetowa osiąga ekstremalne działanie. Docieramy do potencjalnych klientów wszystkimi możliwymi kanałami.

Reklamuj się w sieci.

reklama w internecie

Zachęcamy do przeczytania artykułu na tematy: reklama w Internecie, marketing internetowy.

Wikipedia http://pl.wikipedia.org/wiki/Marketing_internetowy

W dzisiejszych czasach zlekceważenie reklamy w Internecie może skutkować fatalnymi konsekwencjami. Zasada: „kogo nie ma w sieci, ten nie istnieje” ma doskonałe odniesienie do reklamy. Prawie każdy szuka informacji o firmach i osobach w Internecie. Pojawianie się w najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach praktycznie gwarantuje sukces w biznesie.