Szkolenia E-commerce

Zapraszamy na eksperckie i unikalne na rynku polskim szkolenia z zakresu e-commerce. Prowadzimy kursy otwarte w małych grupach (do 7 osób) oraz zamknięte na zamówienie.
  • Lokalizacja kursów: Kursy odbywają się w miastach: Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Wrocław, Kraków, Szczecin.
  • Kto prowadzi kursy: Wyłącznie wybitni, wyselekcjonowani eksperci z międzynarodowym doświadczeniem i umiejętnościami edukacyjnymi.
  • Dlaczego nasze kursy? Stawiamy na najwyższą światową jakość. Jeśli szukasz kolejnego taniego kursu, na którym niewiele się nauczysz, to szukaj dalej. U nas w przyjaznej atmosferze uczymy konkretnej wiedzy a od uczestników wymagamy zaangażowania i skupienia.

Kursy stacjonarne: -25% od ceny na Black Week (23-29.11)

Kurs SEO + Content Marketing od podstaw –kurs pozycjonowania 2 dni

Szkolenie z SEO (pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych) oraz marketingu treści (content marketing) od podstaw do poziomu zaawansowanego. 2 dni, 70% nauki to praktyczne ćwiczenia.

content marketingKurs E-commerce: 5 dni intensywnej nauki 

Szkolenie dla specjalistów e-commerce, managerów sprzedaży online, ekspertów od marketingu internetowego. Kompleksowa nauka e-commerce.

Kurs WordPress od postaw – 2 dni nauki

Naucz się tworzyć i zarządzać stronami internetowymi za pomocą WordPress. Nie musisz umieć programować. Wystarczy podstawowa umiejętność posługiwania się komputerem i już możesz zająć się tworzeniem stron.

Kurs Google Ads od podstaw – 2 dni

2 dni praktycznej nauki o kampaniach płatnych Google Ads. Poznaj zaawansowane techniki reklamy i zostań ekspertem Ads.

uxKurs Content Marketing i Copywriting – 1 dzień

Marketing treści stał się nieodłącznym elementem skutecznych działań w Internecie. Naucz się jak umiejętnie wykorzystywać content marketing do promocji w sieci.

kurs seoKurs Pozycjonowanie + Optymalizacja + Content Marketing w Warszawie – 2 dni

Intensywny, 2-dniowy kurs SEO i marketingu treści od zupełnych podstaw do poziomu eksperta. Kurs dedykowany dla osób z Warszawy i okolic.

Kurs Marketing Internetowy dla Firm

Kompendium praktycznej wiedzy o marketingu internetowym: Google Ads, SEO, UX, E-mail, Marketing Treści w pigułce przez 2 dni intensywnych warsztatów z ekspertem.


Kursy Online:

Kurs SEO i Content Marketing ONLINE od podstaw na żywo

Szkolenie z Marketingu treści i optymalizacji stron internetowych od podstaw do poziomu zaawansowanego. 2 dni, 70% nauki na przykładach.

 


EKSPERCKIE I WYMAGAJĄCE SZKOLENIA BEZ KOMPROMISÓW

Nie liczcie na kolejny lekki i przyjemny kurs, po którym wszystko zapomnicie. Chcemy wykuć z was ekspertów a do tego jest potrzebny wysiłek.
Każdy kursant otrzyma zestaw materiałów (skrypty, zapis wideo) oraz możliwość darmowego uczestnictwa w powtórce szkolenia.
Szkolenia odbywają się  w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.

Login

marketing treści
Welcome to Typer

Brief and amiable onboarding is the first thing a new user sees in the theme.
Join Typer
Registration is closed.