Szkolenia i kursy

Zapraszamy na eksperckie i unikalne na rynku polskim szkolenia z zakresu e-commerce: SEO, SEM, Google Ads, Facebook Ads. Prowadzimy kursy otwarte w małych grupach oraz zamknięte na zamówienie.

 

Polecamy kursy: kursy e-commerce SEO Amazon Google

Kurs SEO z certyfikatem od podstaw w 2 dni

Szkolenie z SEO (pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych) oraz marketingu treści (content marketing) od podstaw do poziomu zaawansowanego. 2 dni, 70% nauki to praktyczne ćwiczenia.

Kurs Sprzedaży na Amazonie

Szkolenie z zakładania i obsługi kont sprzedażowych na Amazonie. Poznajemy płatne i bezpłatne metody promocji za pośrednictwem platformy Amazon.

Kurs E-commerce w pigułce – kompleksowy 2-dniowy kurs

Szkolenie dla specjalistów e-commerce, managerów sprzedaży online, ekspertów od marketingu internetowego. Kompleksowa nauka e-commerce.

Kurs WordPress od postaw

Naucz się tworzyć i zarządzać stronami internetowymi za pomocą WordPress. Nie musisz umieć programować. Wystarczy podstawowa umiejętność posługiwania się komputerem i już możesz zająć się tworzeniem stron.

Kurs Google Ads od podstaw

2 dni praktycznej nauki o kampaniach płatnych Google Ads. Poznaj zaawansowane techniki reklamy i zostań ekspertem Ads.

Kurs Content Marketing i Copywriting

Marketing treści stał się nieodłącznym elementem skutecznych działań w Internecie. Naucz się jak umiejętnie wykorzystywać content marketing do promocji w sieci.

Napisz do nas:

Podaj email, żebyśmy mogli odpisać
Podaj nr telefonu, jeśli mamy zadzwonić.

EKSPERCKIE I WYMAGAJĄCE SZKOLENIA BEZ KOMPROMISÓW

Nie liczcie na kolejny lekki i przyjemny kurs, po którym wszystko zapomnicie. Chcemy wykuć z was ekspertów a do tego jest potrzebny wysiłek.
Każdy kursant otrzyma zestaw materiałów (skrypty, zapis wideo) oraz możliwość darmowego uczestnictwa w powtórce szkolenia.
Szkolenia odbywają się  w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.
Szkolenie w Gdyni nad samym morzem:
Kurs w Warszawie centrum: