Profesjonalna obsługa sprzedaży na Allegro

  • Zakładanie i optymalizacja konta Allegro
  • Wystawianie ofert i aukcji
  • Efektywna sprzedaż produktów
  • Tworzenie treści, fotografia produktowa
  • Reklama na Allegro Ads
  • Prowadzenie komunikacji z Allegro i klientami
  • Integracje z narzędziami, np. BaseLinker
  • Monitorowanie i raportowanie efektów sprzedaży

Allegro pozwala na prowadzenie skutecznej sprzedaży i dotarcie do milionów odbiorców, którzy mają już tam swoje konto i regularnie kupują za pośrednictwem tej platformy.

Dodatkowo Allegro prowadzi kampanie reklamowe produktów oraz marek, co jest dodatkową korzyścią dla osób sprzedających tym kanałem.

 

Dlaczego zlecić sprzedaż przez Allegro?

Początkowo każdemu sprzedawcy wydaje się, że nie potrzebuje wsparcia przy korzystaniu z Allegro. Z czasem jednak okazuje się, ze konkurencja na Allegro jest tak duża, ofert taka ilość, że dotarcie do klientów staje się trudne. Nasze doświadczenia stają się bezcenne w takim przypadku. Potrafimy maksymalizować sprzedaż przez optymalizację pod algorytmy Allegro, co skutkuje wejściami bezpłatnymi na aukcje i oferty, efektywne kampanie reklamowe oraz użyteczne strony produktowe, które sprzedają.

 

Obsługa sprzedaży na Allegro

 

Wykonamy dla Państwa pełen zakres obsługi sprzedaży na platformie Allegro. Założymy konto i skonfigurujemy zgodnie z prawem i regulaminem allegro

 

Dodatkowe usługi wpływające na sprzedaż:

Oferujemy pisanie i tłumaczenie treści. Nasz opis produktów jest zoptymalizowany pod algorytmy wyszukiwania oraz dopasowany do oczekiwań klientów przeglądających oferty

Zdjęcia produktowe, to klucz do sukcesu przy wielu produktach. W Internecie kupuje się oczami, dlatego perfekcyjne zdjęcia produktowe to klucz do sukcesu sprzedaży. Oferujemy wykonanie fotografii produktowej bezpośrednio u klienta lub w naszym studiu fotograficznym. Kręcimy również wideo produktowe oraz wykonujemy prezentacje 360 stopni.

Reklama na Allegro Ads, to czasami jedyna możliwość sprzedaży i wyróżnienia się w tysiącu produktów.

Komunikacja z Allegro oraz klientami – prowadzimy rozmowy z klientami, odpowiadamy na wiadomości i maile, rozwiązujemy konflikty i wyjaśniamy spory. Mamy doświadczenie w podtrzymywaniu lojalności klientów oraz w sprawnej komunikacji z zespołem Allegro.

Napisz do nas po błyskawiczną wycenę usługi:
Podaj email, żebyśmy mogli odpisać
Podaj nr telefonu, jeśli mamy zadzwonić.