Firma

Nasza Firma rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku. Początkowo programując zaawansowane systemy zarządzające przedsiębiorstwami, wkrótce rozszerzyliśmy swoje usługi o marketing internetowy oraz wdrażanie systemów zarządzających i integrujących sprzedaż.
WESTOM to firma skupiająca specjalistów z IT, statystyki, ekonometrii, ekonomii, analityki internetowej, ePR.
Specjalizujemy się w efektywnym e-commerce w każdym jego zakresie: od marketingu internetowego, po zaawansowane platformy sprzedażowe, UX, SEO, SEA. Obsługujemy sprzedaż na Amazonie, Allegro i Ebay. Wdrażamy systemy PIM, ERP, Marketing Automation i działamy w 22 krajach na terenie Europy i USA.

Mamy biura w Polsce, USA, Niemczech i Francji.

Tomasz Węsierski
Tomasz Węsierski – Westom
Jesteśmy twórcami sukcesów firm z różnych branż
Wielkich korporacji, jak i małych przedsiębiorstw. Budujemy marki, siłę, pozycje i biznes w Internecie. Przez lata pracy spotkaliśmy się z tematami ekstremalnie trudnymi oraz wymagającymi zaangażowania na najwyższym poziomie. Jako właściciele.

 

tłumaczeniaDlaczego warto z nami pracować?
Zdobyliśmy doświadczenie pracując w 28 krajach Europy i USA. Obsługujemy firmy z rożnych branż. Często zmagamy się z zadaniami niemożliwymi. Tak jest np. gdy przy małym budżecie walczymy z potentatami w danym sektorze gospodarki.
Jak się z nami pracuje?
Profesjonalnie i przyjaźnie. Mamy wielonarodowy zespół, który swoim pozytywnym nastawieniem w połączeniu z wiedzą buduje przewagę rynkową. Dla Twojego biznesu ważne jest, żeby ciągle się rozwijać. Nasza firma i doświadczenie pozwoli ci wyznaczyć i osiągnąć nowe cele.
Pomożemy osiągnąć zamierzone cele i rozwinąć biznes internetowy
Optymalizujemy biznesy internetowe. Przygotowujemy specjalistyczne audyty SEO, SEA, UX. Dokładnie weryfikujemy sytuację rynkową i siłę konkurencji. Szczególną wagę przykładamy do maksymalizacji zysków i ejektywnego wykorzystania środków przeznaczonych na działania marketingu internetowego.
 
Na co możesz liczyć? 
Na wsparcie programistów – Dysponujemy silnym zespołem programistów, którzy są do Państwa usług. Na poprawę konwersji sprzedaży – Konwersja to kluczowy wskaźnik, na którym pracujemy. Poznaj nasze metody.
Na analitykę internetową – Google Analytics i inne narzędzia analizy internetowej to podstawa naszej pracy. Dla Twojego biznesu ważne jest, żeby ciągle się rozwijać. Nasza firma i doświadczenie pozwoli ci wyznaczyć i osiągnąć nowe, ambitniejsze cele.
Ludzie i pozytywne relacje motywują nas do osiągania celów.
Pracujemy zgodnie z manifestem Agile:
  • ludzie i interakcje ponad procesy i narzędzia
  • działające oprogramowanie ponad obszerną dokumentację
  • współpraca z klientem ponad formalne ustalenia
  • reagowanie na zmiany ponad podążanie za planem
Napisz lub zadzwoń
Tel: 530825825 mail: biuro@westom.pl 
Podaj email, żebyśmy mogli odpisać
Podaj nr telefonu, jeśli mamy zadzwonić.