Pozycjonowanie Warszawa

Przedstawiamy Państwu ofertę na pozycjonowanie stron internetowych w regionie Warszawy oraz okolic (całe województwo).

Warszawa  to specyficzne miejsce jeśli chodzi o pozycjonowanie. Ogromna konkurencja, duża ilość firm oferujących usługi i produkty w dużo większej ilości niż w innych regionach Polski powoduje, że promocja staje się prawdziwym wyzwaniem.

pozycjonowanie-warszawaPozycjonowanie w Warszawie prowadzimy od początku istnienia Internetu. Obsługujemy firmy chyba z każdej branży. Lista referencyjna obejmuje największe firmy a co również jest ważne: w branżach bardzo konkurencyjnych.

Naszych klientów znają Państwo na pierwszych miejscach w takich dziedzinach jak np. edukacja i szkolenia, medycyna, motoryzacja, czy też praca. Każdego dnia dostarczamy ruch na stronę dbając nie tylko o wysokie pozycje, ale również o użyteczność stron, właściwą konwersję.

Dzięki kompleksowym działaniom mamy przyjemność pracować przez wiele lat z tymi samymi klientami.

Zamów bezpłatną wycenę na pozycjonowanie Warszawa – mail: biuro@westom.pl  tel. 530 825 825

Pozycjonowanie Warszawa – czynniki wpływające na cenę:

  •  trudności frazy (popularność, ilość wyników w Google, ilość firm, która się pozycjonuje na frazę),
  •  wieku i jakości domeny klienta (czym starsza i wartościowsza domena i serwis tym łatwiej pozycjonować)
  •  współpracy przy optymalizacji serwisu i samym pozycjonowaniu,
  • ilości pozycjonowanych fraz (przy dużej ilości rabaty sięgają 80%),

W przypadku łączenia usługi pozycjonowania z innymi naszymi propozycjami (np. marketing społecznościowy, prowadzenie fan page, reklama e-mail) rabaty są negocjowane indywidualnie. Szczególnie polecamy łączenie pozycjonowania z marketingiem szeptanym, który bardzo podnosi skuteczność i efektywność działań i dodatkowo pozytywnie wpływa na wizerunek firmy. Pozycjonowanie Warszawa – zapraszamy do korzystania z oferty naszej firmy.

Oferujemy Państwu do dyspozycji 20-osobowy doświadczony zespół specjalistów ze wszystkich branż związanych z Internetem, IT, SEO i marketingiem. Oprócz standardowej oferty na pozycjonowanie oferujemy audyt i optymalizację Państwa serwisów oraz szczegółowe badanie konkurencji i całego otoczenia rynkowego. Szczegółowe ustalenia po kontakcie z naszym konsultantem i doradcą.

Zapraszamy do lektury o reklamie w Internecie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Marketing_internetowy

Top