Pozycjonowanie Gdańsk

Pozycjonowanie stron internetowych w Gdańsku, Gdyni, Sopocie.

Przedstawiamy Państwu ofertę na pozycjonowanie stron internetowych w regionie Gdańska oraz okolic (całe województwo).

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania – mail: biuro@westom.pl  tel. 530 825 825

pozycjonowanie-gdanskNasza firma specjalizuje się w usłudze pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarkach takich jak np. Google, Bing a w szczególności proponujemy pozycjonowanie Gdańsk i okolice. W ramach usługi optymalizujemy serwis www, sprawdzamy działania konkurencji, podpowiadamy jak poprawić użyteczność strony oraz wspólnie pracujemy nad konwersją i poprawą widoczności w sieci.

Oprócz samej usługi pozycjonowania oferujemy również promocję Państwa strony www w mediach społecznościowych (np. Facebook, YouTube), marketing szeptany (pisanie postów np. promocyjnych na forach, w komentarzach pod artykułami itp.), e-marketing.

Cena pozycjonowania zależy od wielu czynników:

  •  trudności frazy (popularność, ilość wyników w Google, ilość firm, która się pozycjonuje na frazę),
  •  wieku i jakości domeny klienta (czym starsza i wartościowsza domena i serwis tym łatwiej pozycjonować)
  •  współpracy przy optymalizacji serwisu i samym pozycjonowaniu,
  • ilości pozycjonowanych fraz (przy dużej ilości rabaty sięgają 80%),

Pracujemy nad sukcesem naszych klientów od początku istnienia wyszukiwarek internetowych. W tym czasie pracowaliśmy dla największych graczy na rynku jak i dla małych, lokalnych firm. Każdego klienta traktujemy z taką samą powagą. Szczegółowa oferta na Pozycjonowanie Gdańsk, Gdynia i Sopot jest opisana w części Cennik usług. Jeśli zależy Państwu na indywidualnej wycenie lub pragną Państwo otrzymać dodatkowy rabat, to zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Pozycjonowanie – oferta specjalna.

Oprócz zapewnienia wysokich pozycji w Google zajmujemy się optymalizowaniem stron www. Analizujemy Państwa serwisy internetowe nie tylko jako cel robotów sieciowych, ale również dbamy o użyteczność stron z punktu widzenia użytkownika. Użyteczność serwisów wpływa bezpośrednio na zatrzymanie klienta na stronie a to najczęściej połączone jest ze zwiększoną sprzedażą.

Polecamy łączenie usług: pozycjonowanie z linkami sponsorowanymi oraz kampaniami marketingu społecznościowego. Właściciele sklepów internetowych najczęściej zamawiają również marketing szeptany. Dla stałych klientów mamy przygotowane specjalne rabaty (dział promocje) oraz pakiety.  Zapraszamy do współpracy.

Oceń artykuł
Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych
Twoja ocena
5 based on 9 votes
O czym jest tekst
Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych
Autor
Westom,
Ceynowy 9,Rumia,Pomorskie-84-230,
Telephone No.530825825
Zasięg
Polska
Opis
Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych
Top