Slow life, czyli pomysł na wakacje bez komputera i telefonu

KONKURS KONKURS KONKURS KONKURS

Jak co roku walczymy z lenistwem przed komputerem i telewizorem.

Sami wiemy najlepiej, że życie przed ekranem to saaaame kłopoty. Ten konkurs jest też dla nas. Motywujemy się i angażujemy w aktywność. Zdrowie psychiczne (często niedoceniane) i fizyczne to podstawa pogody ducha i szczęścia.

I WŁAŚNIE Z TEGO POWODU:

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie

„Mój pomysł na wakacje bez komputera i telefonu”.

Celem konkursu jest zachęcenie młodych ludzi do spędzania czasu wakacyjnego w sposób aktywny i kreatywny, z dala od ekranów komputerów i telefonów.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wymyślić oryginalny pomysł na spędzenie wakacji bez korzystania z urządzeń elektronicznych. Może to być np. wyjazd na biwak, wakacje na wsi, wycieczka rowerowa, czy też pobyt w obozie sportowym. Ważne, aby pomysł był ciekawy, innowacyjny i dostosowany do wieku i zainteresowań uczestnika.

Nadesłane prace będą oceniane przez komisję konkursową, która weźmie pod uwagę pomysłowość, oryginalność oraz wartość edukacyjną projektów. Autorzy trzech najlepszych pomysłów otrzymają atrakcyjne nagrody, które pozwolą im zrealizować swoje wakacyjne marzenia.

Zachęcamy do udziału w konkursie wszystkich, którzy chcą spędzić wakacje w sposób aktywny i twórczy, a jednocześnie nauczyć się korzystać z czasu wolnego bez uzależnienia od elektroniki. Prace można przesyłać drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną. Termin nadsyłania prac upływa 30 czerwca.

 

Slow life

„Slow life” to pojęcie, które w ostatnim czasie zyskuje na popularności. W dobie pędzącego życia, stresu i ciągłego pośpiechu, coraz więcej osób zaczyna doceniać wartość spokojnego, wolnego tempa życia.

Slow life” to styl życia, który skupia się na wolnym tempie, przyjemnościach i aktywnościach, które przynoszą radość i zadowolenie. Oznacza to przede wszystkim dbanie o siebie, o swoje ciało i umysł, a także o relacje z innymi ludźmi.

W ramach „slow life” ludzie zaczynają bardziej cenić chwile spędzone w gronie rodziny i przyjaciół, a także dbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Szukają także sposobów na odprężenie się i relaks, na przykład poprzez medytację, jazdę na rowerze czy spacery wśród natury.

Warto zwrócić uwagę, że „slow life” nie oznacza rezygnacji z pracy czy codziennych obowiązków. To przede wszystkim zmiana sposobu myślenia i podejścia do życia. Dzięki temu można znaleźć równowagę między życiem prywatnym a zawodowym, a także cieszyć się pełnią życia i zyskać większą harmonię wewnętrzną.

Podsumowując, „slow life” to styl życia, który skupia się na wartościach takich jak spokój, radość i zdrowie. Warto nauczyć się doceniać te wartości i wprowadzić je do swojego codziennego życia, aby cieszyć się jego pełnią i zyskać większą harmonię wewnętrzną.

Nagrody w konkursie:

  • komputer i konsola (ŻART) – musieliśmy to napisać 🙂

Wieczna chwała i uwielbienie milionów dla wygranych

oraz

1 – Plecak Thule Subterra o wartości 720 zł

link do producent www.thule.com/pl-pl/backpacks/laptop-backpacks/thule-subterra-backpack-30l-_-3204053

nówka, nie śmigana

2 – Plecak Z Nubuku marki Havena o wartości 400 zł

Wytrzymały, ekologiczny, ponadczasowy i piękny havena.com/pl/produkt/torba-damska-sztuczna-wytrzymala-weganska-skora-havena-geetika/

3 – Saszetka i listonoszka dla każdego o wartości 250 zł

Marka Havena. Ładna i praktyczna. Zdjęcie gdzieś się zapodziało, ale każdy będzie zadowolony.

Dla kogo jest ten konkurs?

Dla Ciebie. Obojętnie ile masz lat, co robisz. Ważne, żeby wyjść z domu i poczuć świeże powietrze.

Formy prac konkursowych:

DOWOLNA: NAPISZ, NARYSUJ, ZRÓB ZDJĘCIE, ZAŚPWIEWAJ I CO TAM TYLKO WYMYŚLISZ.

Ilość prac: każdy z uczestników może wysłać jedną pracę, w przypadku wysłania kilku prac będziemy się dopytywać, która jest najważniejsza. Nie wybierzesz, to my to zrobimy za siebie.

Spory i ewentualne problemy: rościmy sobie pełne prawo do podjęcia niepodważalnych decyzji w przypadku tego konkursu. Nie można z nami dyskutować. My tu rządzimy.

Jakich prac nie akceptujemy?

Jesteś świadomy/a jakie prace są akceptowane. Piszemy do mądrych ludzi.

Jak nie wiesz i nie rozumiesz, że świat jest piękny, radosny i pełen przyjaźni i miłości, to lepiej idź do lustra i popatrz sobie w oczy. Wszystkie prace przekraczające normy społeczne i dobrego smaku będą automatycznie usuwane.

Wyniki

01.07.2023 o godzinie 12.49 ogłosimy wyniki. Na tej stronie wyświetlimy bohaterów najlepszych prac. Radości nie będzie końca.

no już rusz 🙂 🙂 🙂 i do roboty

czekamy na prace: biuro@westom.pl lub adres: ul. Żeromskiego 5/1, 810346 Gdynia

Napisz do nas

a my odpowiemy jak najszybciej