Reklama na YouTube

9 votes, average: 5,00 out of 59 votes, average: 5,00 out of 59 votes, average: 5,00 out of 59 votes, average: 5,00 out of 59 votes, average: 5,00 out of 5 (9: ocen, średnio: 5,00 z 5)
Musisz się zarejestrować, żeby głosować.
Loading...

Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia przy reklamie na YouTube?

prowadzimy kampanie YouTube, tworzymy reklamy, optymalizujemy

Jak reklamować się na YouTube? Skuteczne metody

YouTube jest również wyszukiwarką i świetnym miejscem do reklamowania. Po Google zajmuje drugie miejsce w popularności na świecie, z czego niektórzy nie zdają sobie sprawy.

Daje wiele możliwości dotarcia z obrazem do milionów odbiorców. Jest bardzo skutecznym kanałem sprzedaży lub budowania marki pod warunkiem, że nasze usługi lub produkty pasują do użytkowników YouTube. Niektórzy zapominają, że szuka się tam przede wszystkim rozrywki, zabawy, zabicia czasu.

Ktoś, kto chce na przykład kupić sweter dla dziecka czy maszynę do szycia, użyje raczej wyszukiwarki Google i efektywniejsza będzie reklama Ads, a nie YouTube. W przypadku jednak budowania marki, działań zasięgowych z krótkimi filmami wirusowymi, filmami instruktażowymi, prezentacjami produktów — YouTube staje się nie do zastąpienia. Krótka prezentacja produktu z rekomendacjami i komentarzami pod filmem, instrukcja, jak produkt rozpakować, zamontować i jak go użyć potrafią zdziałać cuda w sprzedaży. Pamiętaj jednak, że YouTube nie jest miejscem do natychmiastowej sprzedaży niektórych grup produktów i usług. Planuj swoje kampanie z rozwagą i obserwuj, jak działają inni.

Napisz do nas:

Podaj email, żebyśmy mogli odpisać
Podaj nr telefonu, jeśli mamy zadzwonić.

Related posts