Programowanie na zlecenie

Zespół naszych programistów wykona dla Państwa każde zadania programistyczne – terminowo i doskonale pod względem technicznym.

Oprogramowanie dedykowane na zamówienie to miedzy innymi:
– najwyższej klasy, doświadczeni programiści Java, C, C++, C#, Python, PHP, Perl, JavaScript, Delphi, Ruby, VisualBasic.NET, Asembler, Objective-C, D, Swift, R, MATLAB, Groovy
– śledzenie efektów pracy online, backup danych i kontrola postępów,

Co zyskują Państwo zlecając nam tworzenie oprogramowania:
– dostęp do całych zasobów naszej firmy – kilkudziesięciu programistów, techników oraz zasoby techniczne,
– doskonały kontakt, kontrola nad projektem,
– szybkie wdrożenie usługi,

Programowanie na zlecenie w naszej firmie realizują fachowcy z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszmy do złożenia zapytania przez formularz. prosimy dokładnie opisać projekt, podac szcowany budżet, jeśłi to możliwe oraz terminy realizacji. W trakcie wyceny możemy się komunikowac celem uszczegółowienia oferty. Jeśli istnieją czynniki, które moga mieć istotny wpływ na wycenę, równiez prosimy o szczególowe opisanie.

Programowanie dedytkowane na zlecenie przeprowadzamy w oparciu o najlepsze wzorce a dobry kontakt z klientem, to podstawa dobrego zakończenia projektu.

W ramach tworzenia oprogramowania na zlecenie budujemy zespół do konkretnego zadania. W pierwszym etapie dokładnie omawiamy projekt, który jest analizowany pod względem efektywności, bezpieczeństwa oraz użyteczności. Po zaakceptowaniu wstępnych założeń rozpoczynamy pracę. Każde kolejne kroki są dokładnie omawiane i przedstawiane do akceptacji.

Nasi klienci mają dostęp do teminarza i repozytorium. Dizęki temu mogą łatwo śledzić postępy i nanosić poprawki. Wszystkie zadania są rozliczane w etapach, które uzgadniamy na samym początku współpracy. W przypadku większych projektów tworzymy zespół projektowy z liderem, który prowadzi i odpowiada za wszystkie zadania.

Mają Państwo pełną kontrolę nad wydatkami, postępem prac oraz zespołem, który realizuje prace programistyczne.

Oceń artykuł
Programowanie na zlecenie
Twoja ocena
5 based on 16 votes
O czym jest tekst
Programowanie na zlecenie
Autor
Westom,
Cenowy 9,Rumia,Pomorskie-84-230,
Telephone No.530825825
Zasięg
Polska
Opis
programowanie na zlecenie klienta
Top