Otwarcie Pon - Sob 09:00-18:00
Email biuro{@}westom.pl Zadzwoń +48 883 979 229
Otwarcie Pon - Sob 09:00-18:00
Email biuro{@}westom.pl Zadzwoń +48 883 979 229

Programowanie na zlecenie

Zespół naszych programistów wykona dla Państwa każde zadania programistyczne – terminowo i doskonale pod względem technicznym.

Oprogramowanie dedykowane na zamówienie to miedzy innymi:
– najwyższej klasy, doświadczeni programiści Java, C, C++, C#, Python, PHP, Perl, JavaScript, Delphi, Ruby, VisualBasic.NET, Asembler, Objective-C, D, Swift, R, MATLAB, Groovy
– śledzenie efektów pracy online, backup danych i kontrola postępów,

Co zyskują Państwo zlecając nam tworzenie oprogramowania:
– dostęp do całych zasobów naszej firmy – kilkudziesięciu programistów, techników oraz zasoby techniczne,
– doskonały kontakt, kontrola nad projektem,
– szybkie wdrożenie usługi,

Programowanie na zlecenie w naszej firmie realizują fachowcy z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy do złożenia zapytania przez formularz. prosimy dokładnie opisać projekt, podać szacowany budżet, jeśli to możliwe oraz terminy realizacji. W trakcie wyceny możemy się komunikować celem uszczegółowienia oferty. Jeśli istnieją czynniki, które mogą mieć istotny wpływ na wycenę, również prosimy o szczegółowe opisanie.

Programowanie dedykowane na zlecenie przeprowadzamy w oparciu o najlepsze wzorce a dobry kontakt z klientem, to podstawa dobrego zakończenia projektu.

W ramach tworzenia oprogramowania na zlecenie budujemy zespół do konkretnego zadania. W pierwszym etapie dokładnie omawiamy projekt, który jest analizowany pod względem efektywności, bezpieczeństwa oraz użyteczności. Po zaakceptowaniu wstępnych założeń rozpoczynamy pracę. Każde kolejne kroki są dokładnie omawiane i przedstawiane do akceptacji.

Nasi klienci mają dostęp do terminarza i repozytorium. Dzięki temu mogą łatwo śledzić postępy i nanosić poprawki. Wszystkie zadania są rozliczane w etapach, które uzgadniamy na samym początku współpracy. W przypadku większych projektów tworzymy zespół projektowy z liderem, który prowadzi i odpowiada za wszystkie zadania.

Mają Państwo pełną kontrolę nad wydatkami, postępem prac oraz zespołem, który realizuje prace programistyczne.