biuro@westom.pl     tel. 530 825 825

Na czym polega lokalne SEO?

Pozycjonowanie regionalne to jeden z najtańszych i najskuteczniejszych sposobów osiągnięcia popularności w Internecie.

Wielu właścicieli firm i stron internetowych uważa, że należny zdobywać popularność na frazy ogólne i trudne, ale w większości przypadków takie podejście do tematu nie przekłada się na odpowiednie efekty.

Przykładowo – fryzjer ze Szczecina, który wypozycjonuje się w wyszukiwarce Google na frazę „fryzjer” będzie miał telefony od klientów z całej Polski. Oczywiście nie pojedzie do klienta do Warszawy ani klient z innego województwa nie przyjedzie do niego, jeśli tego specjalnie nie zaplanował.

Ten przykład wskazuje efekt jaki możemy osiągnąć w pozycjonowaniu na frazy ogólne. Ważne jest dokładne celowanie w klienta, który może u nas zamówić towar lub usługę.

Dlatego więc należy rozważyć pozycjonowanie regionalne używając fraz i słów związanych z naszą okolicą. Fryzjer ze Szczecina, Szczecin Fryzjer, dobry fryzjer Szczecin – tego typu frazy mogą przynieść właściwy efekt w postaci klientów szukających naszych usług z naszego regionu.

Oferujemy Państwu tanią, szybką i profesjonalną usługę pozycjonowania regionalnego. Zapraszamy do kontaktu.

Nasza oferta zostanie dopasowana do Państwa potrzeb, przeznaczonego budżetu. W ramach usługi bezpłatnie przeprowadzimy audyt strony www i konkurencji oraz zaproponujemy najkorzystniejsze