biuro@westom.pl     tel. 530 825 825

Kampanie reklamowe Google Ads

Twoja reklama pojawi się błyskawicznie na górze wyników wyszukiwania – nawet za parę minut.
Reklama tekstowa – reklama graficzna – reklama video

Natychmiastowe wyświetlenie

Ads– system linków sponsorowanych, reklamy stworzony przez Google. Najprościej tłumacząc polega na tym, że nasze treści (krótkie reklamy tekstowe) są wyświetlane na innych stronach internetowych, które dopasowane są tematycznie lub kontekstowo.

Zakładając konto na AdWords zasilamy je pewną kwotą, następnie dobieramy tytuł reklamy, krótką treść zachęcającą do kliknięcia, podajemy adres naszej docelowej strony www oraz podajemy słowa kluczowe, po których nasza reklama ma się wyświetlać. W efekcie użytkownicy Internetu po wpisaniu wybranego przez nas słowa kluczowego zobaczą naszą reklamę (np. w wyszukiwarce Google na górze wyników, czy też na innych stronach www, które biorą udział reklamie).

Opłata pobierna jest za każde kliknięcie w naszą reklamę i zależy najczęściej od konkurencji i stawek, które w danej branży panują. Poszczególni reklamodawcy prześcigają się w windowaniu stawek, bo chcą żeby ich reklama pokazywała się jak najwyżej w wynikach, w efekcie w niektórych branżach stawki są bardzo wysokie (dziesiątki zł za kliknięcie) a w innych mniej konkurencyjnych bardzo niskie (nawet parę groszy).

Zasilasz konto reklamowe,
Podajesz tekst reklamowy i stronę docelową
Optymalizujemy kampanię, żeby ograniczyć koszty

GOTOWE
Jakie formy reklamy można kupić w Google:

Reklama tekstowa – linki sponsorowane Adwords – przykład:

Reklama Video na YouTube: przykład
Ile to kosztuje?

Wyślij zapytanie a dokładnie wycenimy usługę: biuro@westom.pl