Mailing jako forma bezpośredniego dotarcia do klientów.

E-mail marketing to jedna z form marketingu internetowego polegająca na bezpośrednim wysyłaniu poczty z komunikatami (reklamami, ofertami, zapytaniami, informacjami).

e-mail-marketingE-mail marketing opiera się na bezpośrednim dotarciu do adresata. W ten sposób można szybko i precyzyjnie przedstawić swoją ofertę wielu odbiorom, poinformować o zmianach na stronie, promować swoje usługi i produkty.  Marketing za pośrednictwem poczty wzbudza dużo kontrowersji spowodowanych częstym posądzeniem o spam i niechcianą korespondencję.

Nasz e-mail marketing trafia dokładnie w grupę docelową.

Jesteśmy posiadaczami bazy danych z danymi teleadresowymi kliku milionów firm i osób prywatnych, które wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych.  Nasza baza jest podzielona ze względu na wiek, płeć, region, zawód. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu dokładne targetowanie wysyłanego mailingu.

Nasze maile są przygotowywane tak, żeby zainteresowanie nie odrzucali ich zawartości oraz tak, żeby nie trafiały do skrzynek spamowych. Niektóre kampanie osiągają ponad 70% poziom zainteresowania.

Jeśli mają Państwo zamiar szybko zyskać dużą popularność, sprzedać towar lub usługę to zapraszamy do korzystania z naszego e-mailingu. Tego typu marketing szczególnie sprawdza się w przypadku sklepów internetowych, które chcą szybko sprzedać towar. Promocje, bonusy, konkursy – to idealne tematy dla e-marketingu.

E-mail marketing to nie spam, tylko wyrafinowana forma promocji.

Każda kampania marketingowa prowadzona za pośrednictwem mailingu musi być przygotowana zgodnie z prawem oraz tak, żeby była interesująca dla potencjalnego klienta. Dlatego szczególnie zwracamy uwagę na formę przekazu, produkty i usługi, które są promowane oraz sam mailing. Przemyślana kampania może znacząco przyczynić się do wzrostu sprzedaży czy też obrotów firmy.

 

Top