Skuteczne pozycjonowanie stron www

Zapewniamy skuteczne pozycjonowanie stron www.

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania – mail: biuro@westom.pl  tel. 530 825 825

Kontakt z konsultantem i zamówienia

Jak ocenić skuteczność pozycjonowania naszej strony?

Podstawowymi miernikami skuteczności działań pozycjonerskich są:

  • pozycja frazy w wynikach wyszukiwania,
  • wzrost odwiedzin (statystyki),
  • ilość zamówień i zarobki firmy po wypozycjowaniu serwisu.

skuteczne-pozycjonowanieWymienione czynniki nie muszą iść w parze. Często wysoka pozycja frazy, która nam się wydaje atrakcyjna z punktu widzenia zarobków firmy nie przekłada się na zarobki. Czasami również zdarza się, że nawet bez osiągnięcia wysokich pozycji dla ważnych dla nas fraz zanotujemy wyraźny wzrost oglądalności serwisu i wzrost zysków (zamówień).

Z czego to wynika? Głównie z ogromnych różnic pomiędzy branżami. Użytkownicy Internetu coraz częściej umieją posługiwać się wyszukiwarką, robią to z pełną świadomością a ich wybór jest dokładnie przemyślany. W efekcie internauci coraz rzadziej klikają na oślep w pierwsze wyniki, omijają skutecznie reklamy a ich zaufanie wzbudza dopiero sam serwis, w którym otrzymają pełną informację na temat usługi czy produktu.

Skuteczne pozycjonowanie stron www zależy w dużej mierze od serwisu internetowego, którego dotyczy.

Tworząc nowy serwis, lub rozbudowując nowy dbajmy o interesujące i ciekawe treści. Teksty powinny być napisane specjalnie dla danej strony internetowej. Skrypt serwisu powinien zapewniać bezproblemową i szybką obsługę a czytelność samego serwisu (użyteczność) powinna być bez zarzutu.

Jeśli dopełnimy wszystkie obowiązki od strony samego serwisu to bardzo ułatwimy pracę pozycjonerom.

Top