Pozycjonowanie i marketing internetowy - klienci to nasi najlepsi przyjaciele :)

Pozycjonowanie marki

Oferujemy usługę pozycjonowania marki

Zamów bezpłatną wycenę marketingu i pozycjonowania – mail: biuro@westom.pl  tel. 530 825 825

pozycjonowanie-markiPozycjonowanie marki to inaczej wysyłanie takich komunikatów skierowanych do potencjalnych i aktualnych klientów, które spowodują lepsze postrzeganie danej marki a co się za tym idzie przełoży się na zyski firmy. Pozycjonowanie marki przeważnie skupia się na kilku czynnikach, które mogą mieć wpływ na świadomość produktu czy też usługi.

Przykładem pozycjonowania marki może być:

– pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych, zarówno pozycjonowanie naturalne jak i linki sponsorowane,

– marketing wirusowy mający na celu zbudowanie świadomości marki,

– reklama telewizyjna.

Pozycjonowanie marki to również uświadomienie nabywcom przewagi rynkowej danego produktu/usługi, nawet jeśli taka przewaga nie ma miejsca.

Budujemy wizerunek firmy, tworzymy dobre skojarzenia konsumenckie, rozpoznawalność marki oraz świadomość użytkowników. W pracy stosujemy wszystkie obecnie dostępne techniki: marketing społecznościowy (tworzenie sygnałów z mediów społecznościowych typu Facebook, Twitter, YouTube), marketing szeptany (komentarze, dyskusje na forach), pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych (pozycjonowanie w wynikach naturalnych oraz kampanie płatne) oraz inne metody.

Pozycjonowanie marki jako budowanie przewagi nad konkurencją.

Prawidłowa przeprowadzona kampania budowania dobrego wizerunku marki powoduje wzrost przewagi nad konkurencją. Dobrze odbierany i polecany przez innych produkt czy też usługa częściej jest wybierana przez kolejnych konsumentów. Badania dowiodły, że użytkownicy preferują produkty znane i polecane. Wybory nowych produktów są odsuwane na dalszy plan, jeśli mamy zaufanie do już znanych. Dlatego kampanie pozycjonowania marki są takie ważne. Znane i cenione marki łatwiej wprowadza się na rynek, są lepiej postrzegane a ich sprzedaż jest łatwiejsza niż produktów zupełnie nierozpoznawalnych.

viral-marketingW swoim portfolio mamy budowanie marek znanych i cenionych firm. Mamy to szczęście, że możemy pracować z największymi producentami i usługodawcami, którzy w swojej ofercie mają najwyższej jakości produkty. Dzięki temu nasza praca staje się dużo prostsza.

Zapraszamy do współpracy. Wycena naszej pracy, porady oraz ocena sytuacji rynkowej jest zupełnie darmowa. Czekamy na kontakt.

Pozycjonowanie marki poradnik: http://pl.wikipedia.org/wiki/Pozycjonowanie_marki