Pozycjonowanie i marketing internetowy - klienci to nasi najlepsi przyjaciele :)

Darmowe pozycjonowanie strony

Czy jest możliwe darmowe pozycjonowanie strony?

W przypadku fraz mniej konkurencyjnych lub zupełnie bez konkurencji zdobycie popularności w sieci jest dość proste. Jeśli prowadzimy działalność lub piszemy np. o naszym hobby a dziedzina nie jest bardzo oblegana przez firmy pozycjonerskie oraz reklamy linków sponsorowanych to możemy pokusić się o darmowe wypozycjonowanie naszej strony.

W takim przypadku należy zadbać o popularność naszego serwisu w Internecie po przez:

– wpisy na blogach (np. darmowe blogi, na których stworzymy ciekawe artykuły z linkami do naszego serwisu),
– komentarze na forach zachęcające do odwiedzin naszego portalu wraz z linkami,
– linki z zaprzyjaźnionych serwisów.

Należy zdobywać jak największą ilość odnośników (linków) do nasze strony na słowa kluczowe, które wydają nam się wartościowe z punktu widzenia wyników wyszukiwania. Takie działania mogą po pewnym czasie przynieść określony efekt, w postaci lepszej widoczności serwisu w Internecie.

Innymi działaniami, które możemy podjąć celem darmowego wypozycjonowania naszej strony internetowej jest zbudowanie fanpage na Facebooku, zdobycie dużej ilości fanów oraz rozpowszechnienie naszego fanpage w Internecie. Podobnie z Google plus oraz Twitterem. Sygnały z mediów społecznościowych stają się w ostatnim czasie bardzo ważne.

Darmowe pozycjonowanie strony jest dość łatwe, jeśli potrafimy pisać ciekawe i wartościowe artykuły. Możemy rozpowszechniać nasze teksty w serwisach dziennikarskich i tam dodawać odnośniki (linki) do naszej strony.

Jeśli chcą Państwo zlecić pozycjonowanie strony, to zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy. Zapewniamy profesjonalne usługi pozycjonowania, marketingu szeptanego oraz szeroko pojętej reklamy w Internecie.